oniks_logo_kvadrat

Телефонуйте нам вже сьогодні!

Компанія «Онікспром» — офіційний дилер заводів-виробників нержавіючого прокату. Здійснюємо постачання нержавіючої сталі українського та зарубіжного виробництва. Виготовимо нержавіючі труби різних марок та типорозмірів на замовлення.

ТОВ Онікспром

Найкращі цінові пропозиції!
Доставка нержавіючого прокату по Україні.
Виробництво труб на замовлення

Труби нержавіючі

Листи нержавіючі

Сортовий прокат

Трубопровідна арматура

Нержавіюча сталь

ТОВ «Онікспром» пропонує купити нержавійку в Україні від провідних вітчизняних виробників.

Замовити нержавіючу сталь у компанії Онікспром

Наша компанія поставляє зі складу та на замовлення прокат наступних марок: AISI 201, AISI 430, AISI 321, AISI 304, AISI 316, AISI 316Ti, 08Х18Н10, 12Х18Н10Т, 08Х18Н10Т, 08Х17Н13М2Т, 3Х17Н14М3,03Х21Н32М3Б, 20Х23Н18, 10Х23Н18, 10Х17Н13М2Т, 20Х25Н13,1 ХН28МДТ, 20Х25Н20С2, 02Х8Н22С6, ХН45Б, ХН32Т, 08Х17Т,ХН78Т, 20Х25Н20С2.

Нержавійка — стійкий до корозії метал, який відрізняється своїми високими зносостійкими та жароміцними характеристиками. На нашому складі завжди є:

 • труба нержавіюча;
 • листовий прокат;
 • сортовий прокат;
 • трубопровідна арматура

Весь товар ви можете забрати прямо зі складу або заздалегідь оформити індивідуальну доставку – товар відправляється власним транспортом продавця або перевізниками до будь-якої точки України.

Нержавіюча сталь, яку пропонує купити ТОВ «Онікспром», відповідає всіма прийнятим стандартам і ідеально підходить для виробничих завдань, а також для використання в промисловості, будівництві, медицині та інших галузях. Завдяки партнерству з великими виробниками сталі, ми гарантуємо нашим клієнтам стабільні та вигідні ціни на нержавіючу сталь.

Нержавіюча сталь — переваги

Нержавіюча сталь — це метал, без якого, мабуть, сьогодні не може обійтися жодна сфера діяльності людства. Завдяки унікальним фізичним властивостям, нержавіюча має масу переваг перед іншими металами.

Головними можна назвати такі:

 • Стійкість до корозії. Навіть при експлуатації в агресивному середовищі, нержавіюча сталь абсолютна стійка до корозії, відрізняється жаростійкими і жароміцними властивостями.
 • Міцність. Нержавіюча сталь має добрі антивандальні характеристики. Вона практично не піддається механічному впливу, міцна та надійна. Саме тому вироби з нержавіючої сталі використовуються навіть у будівництві великих громіздких об’єктів.
 • Довговічність. Нержавіюча сталь незалежно від сплаву та умов використання буде служити вам тривалий час, зовсім не деформуючись та не втрачаючи своїх властивостей. Термін служби може становити понад 50 років.
 • Універсальність. Вироби з нержавіючої сталі отримали широке застосування не тільки у виробництві та будівництві, а й у оздобленні приміщень та створенні різноманітних предметів декору. Крім того, завдяки своїм гігієнічним властивостям нержавіюча сталь служить матеріалом для виготовлення найважливіших частин обладнання в харчовій промисловості.

Харчова нержавіюча сталь

ТОВ «Онікспром» організовує постачання харчової нержавіючої сталі. Це якісна харчова нержавіюча сталь, що відповідає вимогам стандарту DIN 11850, марок 12Х18Н10Т, 08Х18Н10Т, AISI 304, AISI 321, 20Х23Н18, AISI 310 и AISI 310S.

У високолегованому металі підвищений відсоток вмісту хрому, а також таких елементів як Ni, Mn, Ti, Nb, Co, Mo. Такий склад дозволяє харчової сталі не іржавіти і витримувати тривалу експлуатацію навіть в агресивному середовищі. Нержавіюча сталь використовують для виготовлення обладнання або ємностей у харчовій промисловості. На відміну від інших марок нержавіючої сталі, харчова ідеально підходить для виробництва, зберігання, обробки або транспортування продуктів харчування. Вона абсолютно екологічна, не містить токсичних домішок та не шкодить здоров’ю людини.

У суспільстві існує кілька невірних тверджень про те, що:

 1. Харчова нержавіюча сталь не магнітиться.
 2. Фактором, що вказує на придатність сталі для використання в харчовій промисловості, є гладко відполірована поверхня.
 3. Харчова нержавіюча сталь не повинна містити домішок титану, молібдену, магнію та інших добавок.
 4. Усі вони не мають нічого спільного із дійсністю. Вибір матеріалу здійснюється індивідуально, залежно та умовами його використання.

Звернувшись до ТОВ «Онікспром», ви можете розраховувати на кваліфіковану консультацію менеджера, наша компанія завжди готова запропонувати своїм клієнтам різні види харчової нержавіючої сталі найвищої якості.

З умовами оплати та доставки, документацією на всю продукцію, процедурою відвантаження товару, а також особливостями нержавіючих металів ви можете ознайомитись у відповідних розділах сайту.

Ваші претензії, питання та побажання ви зможете залишити у розділі «Зворотній зв’язок» – нам дуже важливо знати вашу думку щодо роботи компанії!

На сьогоднішній день ТОВ «Онікспром» вже працює на постійній основі з багатьма українськими компаніями та запрошує до співпраці вас! Наші менеджери завжди готові відповісти на будь-які питання та проконсультувати про можливість доставки та індивідуального замовлення.

Поширені запитання про компанію Онікспром

Який нержавіючий прокат можна купити у компанії Онікспром?

Які нержавіючі труби пропонує купити Онікспром?

Які нержавіючі листи можна купити у компанії Онікспром?

Нержавіючі листи з доставкою по Україні — Лист жароміцнийЛист харчовий ✓ Дзеркальний лист ✓ Смуга нержавіюча ✓ Лист кислотостійкий

Який сортовий нержавіючий прокат пропонує Онікспром?

© 2014, ТОВ «Онікспром». Всі права захищені

Замовити дзвінок

Підписатися на розсилку прайс-листів